Griliai, šašlykinės

Nepriklausomai nuo to, koks lauke yra oras, grilinti –visada geras laikas. Svarbiausia įsigyti geros kokybės šašlykines, kurios skirtos konkretaus patiekalo gamybai ir atrasti marinavimo receptus, kurie leis džiaugtis ne tik skania mėsa, tačiau ir skalsiomis daržovėmis. „Valom Sandėlį“ griliai ir šašlykinės yra labai įvairūs, tad reikia susipažinti su detalėmis jų charakteristikomis, kad pavyktų rasti įrangą, kuri pagreitina gamybą ir leis džiaugtis skaniais patiekalais.

Skaityti platesnį aprašymą keyboard_arrow_right

Griliai, šašlykinės

Aktyvūs filtrai

Vienkartinė kepsninė 27x22x5cm 500g Vienkartinė kepsninė 27x22x5cm 500g
  • Išpardavimas!
  • -1,20 €
  • -1,20 €

Griliai, šašlykinės

Vienkartinė kepsninė 27x22x5cm 500g

1,79 € 2,99 €

Net jeigu turite ir labai specifinių poreikių, esame tikri, kad rasite įrangą, kuri leis Jums pagaminti net ir pačius įmantrius patiekalus be jokio vargo. Jeigu dažniausiai kepsite tik mėsą – tokiu atveju labiausiai tinka šašlykinės, kurios skirtos net ir gana didelių gabaliukų kepimui. Tuo tarpu mėgstantys kepti kiek įmantresnius ingredientus, pavyzdžiui daržoves arba krevetes, žuvies gaminius – turėtų išbandyti grilius, kurie tuo pačiu metu ir kepa, ir troškina.

Žinoma, kinta ir dydis, kuris daugeliui žmonių yra labai svarbus aspektas, taip pat ir modelis, garinimo funkcija, kuri vis labiau vertinama, kadangi padeda pagaminti sveikesnius patiekalus. Rinkitės tokius grilius, kurie leidžia būti ramiems dėl saugumo, galiausiai, kurie džiugina stiliumi, tad akcentas Jūsų sode – atrodys puikiai.

Geros šašlykinės ir geri griliai gali padėti kepimo procesą padaryti kur kas malonesniu. Svarbiausia, žinoma, saugumas, o kai juo tinkamai pasirūpinta – laikas marinuoti ingredientus, kurių pasirinkimas šiuo metu labai platus. Marinavimui puikiai tinka soja, taip pat, majonezas, galiausiai, būtinai naudokite ir svogūnus, kurie gali būti ne tik kaip marinavimo ingredientas, tačiau taip pat ir patiekalas. Marinuokite iki paros laiko, ne ilgiau, o kepimo metu – kuo daugiau vartykite, kad pavyktų išvengti nudegimų. Baigus kepti siūlome išvalyti grilių, kad kitam kartui, kai vėl norėsis mėgautis kepimo malonumais – jis būtų tinkamai paruoštas ir prieš kepimą netektų jo valyti. O  valymui svarbiausia pašalinti nuodegulius, pelenus bei įkritusius maisto likučius.

Mėgaukitės skaniais, lauke pagamintais patiekalais kiekvieną dieną. Svarbiausia, kad su gera įranga – nereikia specialių įgūdžių, kiekvienam pavyks sukurti šedevrą.

„Valom Sandėlį“ griliai – mėgstantiems skaniai pavalgyti.

Reikia pagalbos?
Padėsime tinkamai išsirinkti prekes. Parašykite mums laišką arba pasinaudokite gyva pagalba.