11. Prekių grąžinimas ir keitimas

11.1. Pirkėjas turi teisę grąžinti Intenetinėje parduotuvėje nusipirktas Prekes pagal Grąžinimas ir garantija esančius punktus.

11.2. Grąžinama Prekė turi būti nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, apsauginės plėvelės ir kt.), taip pat ji turi būti nenaudota, tokio paties komplektiškumo ir komplektacijos. Grąžinama Prekė turi būti tvarkingoje ir originalioje pakuotėje.

11.3. Kai grąžinama nekokybiška Prekė, Pardavėjas įsipareigoja ją pakeisti analogiška Preke. Tuo atveju, jei Pardavėjas neturi analogiškos prekės, Pardavėjas įsipareigoja per 1-3 darbo dienas nuo prekių grąžinimo, sumokėti Pirkėjui atitinkamą sumą.

11.4. Pardavėjas neatsako už tai, kad Internetinėje parduotuvėje esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio (monitoriaus) ypatybių ar kitų techninių priežasčių, taip pat atsižvelgiant į protingai galimus išvaizdos neatitikimus.

11.5. Tuo atveju, kai Pardavėjas tam tikroms prekių rūšims daiktų kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.

11.6. Tais atvejais, kai remiantis teisės aktais konkrečių prekių atžvilgiu nustatomas tam tikras tinkamumo naudoti terminas, Pardavėjas įsipareigoja tokias prekes parduoti Pirkėjui taip, kad jam būtų suteikta reali galimybė tokiomis prekėmis pasinaudoti iki tinkamumo naudoti termino pabaigos.

11.7. Parduotų prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimais.

DĖMESIO!

Į  grąžintinų  prekių ar paslaugų sąrašą nėra įtraukiamos:

- Pristatymo, diegimo, prijungimo, nuomos ir kitos paslaugos. Pagal individualų kliento poreikį pagaminta ar užsakyta prekė. Prekių su ribotu galiojimo terminu (maisto, gėrimų, baterijų).

- Prietaisai, kurių naudojimas apribotas tam tikrais parametrais, vienkartinėmis licencijomis ar pan.

- Dovanų kortelės.

- Sudaužytos, sugadintos, subraižytos ar kitaip dėl kliento kaltės mechaniškai pažeistos prekės. Programinė įranga, laikmenos su vaizdo ir garso įrašais, žaidimai be gamyklinio įpakavimo. Mikrofonai, ausinės ir kiti dėvimi prietaisai.

- Barzdaskutės, epiliatoriai ar kitos higienos prekės. 

VVTAT